Debata

Oczekiwania klientów 5.0 – czy jakość produktów nadal jest ważna?

6 września 2024

Biznes 5.0

Zakres tematyczny:

Czy inwestycja w technologię i nowoczesne rozwiązania daje nową jakość produktom i usługom? Jak dostosować proces zamówień publicznych w polskich spółkach przemysłowych do nowych technologii? W naszym panelu konferencyjnym zgłębimy te kluczowe pytania, eksplorując, jak innowacje technologiczne mogą nie tylko przekształcić istniejące produkty i usługi, ale również wprowadzić nowe standardy jakości i efektywności. Zbadamy, w jaki sposób zaawansowane technologie, takie jak sztuczna inteligencja, Internet Rzeczy (IoT) i rozwiązania oparte na danych, rewolucjonizują podejście firm do tworzenia wartości dla klientów. Jednocześnie, skupimy się na adaptacji procesów zamówień publicznych do tych innowacji, analizując wyzwania, możliwości i strategie niezbędne do integracji nowych technologii w polskich przedsiębiorstwach przemysłowych, co jest kluczowe dla zwiększenia ich konkurencyjności i innowacyjności na rynku globalnym.”

konferencja

Prelegenci

Zbigniew Wiercipięta

Praesent nonummy mi in odio. Curabitur a felis in nunc fringilla tristique. Pellentesque dapibus hendrerit tortor. Aenean posuere, tortor sed cursus feugiat, nunc augue blandit nunc, eu sollicitudin urna dolor sagittis lacus. Fusce commodo aliquam arcu.

Stanisław Kowalski

Pellentesque ut neque. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean imperdiet. Praesent venenatis metus at tortor pulvinar varius. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean imperdiet. Praesent venenatis metus at tortor pulvinar varius.

Współpraca

Kontakt