Digital wellbeing – jak radzić sobie ze stresem cyfrowym w przemysłowym świecie

Digital wellbeing nie jest tylko bonusem pracowniczym, ale koniecznością! Utrzymanie zdrowej równowagi cyfrowej pracowników to jedna z podstawowych potrzeb współczesnego biznesu. Jak zachować równowagę w cyfrowym świecie? Jaki powinien być zespół przyszłości? Jak stworzyć miejsce pracy, które sprzyja efektywności i dobremu samopoczuciu Twoich pracowników? Przywrócimy zdolność koncentracji i efektywność w Twojej firmie i zespole.

Smart City – perspektywa rozwoju miast przyszłości

Smart City – czyli inteligentne miasto, które wykorzystuje nowoczesne technologie do poprawienia jakości życia i usług publicznych. Ile brakuje nam do nowoczesnych metropolii, które wyznaczają trendy w tym obszarze? Czy pierwsze przykłady budowy elementów inteligentnej infrastruktury miejskiej zachęcą samorządy do szerszego niż dotąd wykorzystania technologii do zwiększenia efektywności jej działania i zwiększenia komfortu życia mieszkańców.

Cloud Computing – cyberbezpieczeństwo w infrastrukturach przemysłowych

Jak kompleksowo podejść do cyberbezpieczeństwa w infrastrukturach przemysłowych? To nie tylko technologia, ale cały proces analizy ryzyka i przygotowania polityki bezpieczeństwa. To również konieczność odpowiedniego zarządzenia procesem oraz szkoleniami dla zespołów. Sesja będzie poświęcona cyberbezpieczeństwu OT na podstawie dobrych praktyk i doświadczenia w projektach.

Przemysłowy Internet Rzeczy

Przemysłowy Internet Rzeczy (IIoT) to zaawansowane rozwiązania wykorzystywane w konfiguracjach przemysłowych, będące kluczową technologią Przemysłu 5.0. Czy inteligentna technologia, dane, automatyzacja, komunikacja, sztuczna inteligencja oraz inne technologie i możliwości IIoT zrewolucjonizują sposób funkcjonowania fabryk, zakładów i organizacji przemysłowych?

Współpraca

Kontakt